با انجام تملک و آزادسازی‌های مستمر رقم خورد
کارنامه مثبت منطقه دو شهرداری در حذف گره‌های ترافیکی

یک معتمد محلی و عضو هیئت علمی دانشگاه حذف گره های ترافیکی سطح منطقه دو را از فعالیت های مثبت عمرانی در این منطقه برشمرد و گفت: این گره های ترافیکی در نقاطی مثل کوی تقدیسی، خیابان صنیع الملک، شریعت هشت و… بود که انجام آزادسازی های در این نقاط باتوجه به ساکنین با ۳۰ سال سابقه سکونت کار دشواری بود.

حسین بوجاری در ارتباط تلفنی با برنامه #صبح_سیلک محدودیت منابع مالی مدیریت شهری را یادآور شد و تصریح کرد: معتمدین محلی با احصاء مشکلات مردم و انتقال آن به شهرداری در پیوند سریع تر برای حل این مشکلات و پیشبرد پروژه های عمرانی تاثیرگذارند.

وی افزود: مردم از طریق حضور در مساجد، اماکن عمومی یا مراجعه مستقیم به درب منازل معتمدین محلی مشکلات را به گوش نمایندگان خود می رسانند تا با این مطالبه گری ها شاهد حل مشکلات متناسب وضع موجود باشیم.

بوجاری احداث شبکه ۴۵ متری امتداد بلوار معمار در بلوار قطب راوندی را در کاهش حجم ترافیک ورودی به پروژه زیرگذر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تاثیرگذار خواند و اذعان کرد: انجام این نوع فعالیت های عمرانی نیازمند عزم جزم و اراده بزرگی است.

وی اظهار امیدواری کرد: با بهره برداری از پارکینگ مکانیزه در محدوده بیمارستان میلاد و انجام آزادسازی ها در کوی قدمگاه مشکلات ترافیکی این محدوده حل شود.

 

آموزش فارسی | آموزش برنامه نویسی ، آموزش فتوشاپ ، آموزش MSP ، آموزش ورد ، آموزش اکسل ، آموزش تولید محتوا ، آموزش ربات تلگرام ، آموزش asp.net Mvc core ، دانلود پروژه msp آموزش کنترل پروژه msp